Ar bumbu Romāns Mickevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola dublieru čempionāta 15. kārtas spēlē lielisku uzvaru izcīnījusi ”Riga” FC-2, kas savā laukumā RTU stadionā ar 4:2 apspēlēja vienu no turnīra līdervienībām ”Liepāju-2”. Tas ļauj pietuvoties labāko četriniekam.

Diemžēl arī mūsu dublieru komandu būtiski ietekmēja sastādītais kalendārs pirms sezonas, kā rezultātā puiši bez čempionāta spēlēm bija veselu mēnesi. Vairāki dublieru sastāva futbolisti šajā laikā ik pa brīdim tika piesaistīti galvenās komandas treniņiem. Tāpat jāpiemin, ka nesen piesaistījām talantīgo aizsargu Maksimu Petuhovu.

Pēdējo spēli dublieru čempionātā bijām nospēlējuši 23. jūnijā, kad cīnījāmies neizšķirti 0:0 ar ”Jelgavas” otro komandu. Šodien spēlē pret vicelīderi ”Liepāju-2” palīgā dublieriem no Virslīgas komandas devās tikai Romāns Mickevičs. Savukārt pretinieku sastāvā bija Mārtiņš Ķigurs, Krišs Kārkliņš, Marks Kurtišs un leģionārs Alasane Diops.

Rīdziniekiem padevās lielisks spēles sākums, un jau devītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Artjoms Levaševs. Neticami rezultatīva izvērtās pirmā puslaika otrā daļa – no sākuma Krišs Kārkliņš panāca 1:1, bet turpinājumā spridzināja mūsu pussargs Romāns Mickevičs, kurš pretinieku vārtsargu pārspēja 33., 36. un 43. minūtē, sniedzot ”Riga” FC-2 4:1 handikapu. Otrajā puslaikā Kārkliņš guva vēl vienus vārtus, tomēr uzvaru dublieri ļoti pārliecinoši noturēja – 4:2.

Pēc šīs uzvaras ”Riga” FC dublieri savā čempionātā ar 13 punktiem ierindojas piektajā vietā, bet gan trešā, gan ceturtā vieta ir tikai divu punktu attālumā. Pirmdien mūsu galvenā komanda pulksten 19:00 Daugavas stadionā Liepājā aizvadīs Virslīgas spēli, savukārt dublieriem nākamais mačs 31. jūlijā viesos pulksten 18:00 ar ”Ventspils” otro komandu.