Dāvanu laiks: „Riga” akadēmijā visu nākamo gadu bezmaksas treniņi

Dāvanu laiks: „Riga” akadēmijā visu nākamo gadu bezmaksas treniņi

„Riga Football Club” vadība, ņemot vērā pašreizējo ekonomisko situāciju valstī, pieņēmusi lēmumu atcelt dalību maksu 2021. gadā visiem akadēmijas audzēkņiem. Novēlam visiem veselību un panākumiem bagātu Jauno gadu! Nākotne pieder mums!

Aleksandrs Proņins, „Riga Football Club” ģenerāldirektors: „Cilvēki Latvijā pēdējā laikā ir noguruši no negatīvām ziņām. Mēs esam nolēmuši, ka šis ir laiks, kad pasniegt dāvanas. 2021. gadā visiem akadēmijas audzēkņiem treniņi būs bezmaksas! Pēdējā laikā ziņas ir tikai par negatīvo, bet mēs visi esam pelnījuši pozitīvus jaunumus! Bērni vienmēr ir bijuši starp mūsu prioritātēm, un tā tas būs arī nākotnē! Ceram, ka šis sarežģītais laiks beigsies pēc iespējas ātrāk. Gaidīsim visus Skonto stadionā un Mežaparka sporta bāzē. Priecīgus visiem svētkus.”

Raimonds Laizāns, „Riga Football Club” akadēmijas direktors: „Neskatoties uz Covid-19 ierobežojumiem, mūsu bērni turpināja treniņus. Tagad treniņi notiek brīnišķīgos apstākļos Mežaparkā. Spānijas speciālisti no „Barcelona” akadēmijas izstrādāja treniņu plānu. Šobrīd bērni praktiski jebkādos apstākļos var aizvadīt treniņus grupās. 21. decembrī, kā jau ierasts, dosimies Ziemassvētku brīvlaikā.

Kluba vadība ir sagatavojusi sirsnīgu dāvanu visiem bērniem un viņu vecākiem. Gribu atzīmēt, ka šī bija vadības pašu iniciatīva, nevis kāda lūgums. No 2021. gada visiem 300 akadēmijas audzēkņiem treniņi būs bezmaksas. Arī tiem, kuri tikai kļūs par mūsu akadēmijas futbolistiem. No piecu līdz 18 gadu vecumam. Vienmēr būsim kopā!”