Mazākumā neizšķirts pret RFS

Mazākumā neizšķirts pret RFS

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 2. kārtas spēlē gandrīz visu maču spēlējām mazākumā un cīnījāmies neizšķirti 1:1 pret RFS. Vienīgos vārtus mūsu labā guva Duglass Aureliu! Rīt sāksim treniņnometni Kiprā. 

Sezonas pirmajā spēlē ar rezultātu 2:1 uzvarējām "Jelgavu". RFS viesos spēlēja neizšķirti 0:0 ar "Valmieru". Šodien spēli klātienē apmeklēja vairāk nekā 700 skatītāju. 

Spēles sākumā mēs dominējām laukumā, bet 12. minūtē pēc VAR palīdzības galvenais tiesnesis Andris Treimanis noraidīja Useinī Niangu. Pirmā puslaika beigās no tuvas distances vārtus guva Emersons (0:1). Kopumā pirmajā puslaikā bija līdzīga spēle, bet pretinieki pēc 45 minūtēm bija vadībā ar rezultātu 1:0. 

Otrajā puslaikā labu sitienu veica Milošs Jojičs, bet pretiniekus glāba vārtsargs Pāvels Šteinbors. Pretiniekiem, spēlējot 11 pret 10, bija dažas iespējas, taču lielisks vārtos bija Nils Puriņš. Mēs spēles pēdējās 30 minūtes veicām lielu spiedienu uz pretinieku vārtiem. 85. minūtē pretinieku pussargs spēlēja savā soda laukumā ar roku, un 11 metru soda sitienu realizēja Duglass Aureliu - 1:1. Spēles beigās mēs centāmies uzvarēt, un pēdējās minūtēs pa vārtu pārliktni sita Mors Talla. Neizšķirts 1:1. 

Rīt sāksim treniņnometni Kiprā, bet 1. aprīlī Latvijas čempionātā viesos spēlēsim pret "Liepāju".