Zaudējums pēdējā spēlē Dubaijā

Zaudējums pēdējā spēlē Dubaijā

Šovakar pēdējā pārbaudes spēlē treniņnometnē Dubaijā ar rezultātu 0:2 piekāpāmies vienai no spēcīgākajām Bulgārijas komandām "Sofia Levski". 

Treniņnometnē Dubaijā kopumā aizvadījām septiņas pārbaudes spēles. Līdz šīvakara spēlei mēs uzvarējām AAE augstākās līgas klubu "Al Nasr" (2:1) un Kataras U20 izlasi (4:1), spēlējām neizšķirti ar AAE klubu "Dubai United" (1:1), Uzbekistānas U23 izlasi (2:2) un Bulgārijas klubu "Botev" (4:4) un zaudējām "Levski" (2:3). 

Šovakar pret "Levski" spēlējām otro reizi. Mača ievadā "Levski" aktīvi veidoja uzbrukumus, vairāk kontrolēja bumbu un mums bija maz iespēju pretinieku laukuma pusē. 37. minūtē mēs diezgan neveiksmīgi nospēlējām aizsardzībā, pēc pirmā pretinieku sitiena glāba vārtsargs Rihards Matrevics, bet pirmais pie bumbas pēc tam bija Rikardinjo. Pēc pirmā puslaika bijām iedzinējos ar 0:1. 

Visu spēles otro puslaiku Dubaijai neierasti spēcīgi lija, laukumā bija daudz cīņas un emociju. Mums bija dažas ļoti labas iespējas, bet tā arī šajā spēlē gūt vārtus nespējām. 59. minūtē Rikardinju iesita savus otros vārtus spēlē no tuvas distances. Tie arī bija pēdējie vārti šajā spēlē. Zaudējums ar rezultātu 0:2. 

Vēl pāris dienas komanda turpinās treniņus Dubaijā.