Uzvara pret Kataras U20 izlasi

Uzvara pret Kataras U20 izlasi

Šodien Dubaijā dienas pirmajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 4:1 uzvarējām Kataras U20 izlasi. Trīs vārtus mūsu komandas labā guva Marko Regža, bet vienreiz izcēlās Abioduns Ogunniji. 

Līdz šodienas spēlēm bijām aizvadījuši piecas pārbaudes spēles - 2:1 pret AAE augstākās līgas klubiem "Al Nasr", 1:1 pret AAE komandu "Dubai United", 2:2 pret Uzbekistānas U23 izlasi, 4:4 pret bulgāru "Botev" un 2:3 pret citu Bulgārijas klubu "Sofia Levski". 

Spēles pirmajā puslaikā mēs bijām labāki. 21. minūtē komanda izveidoja lielisku kombināciju, un uzbrukuma noslēgumā vārtus guva Marko Regža (1:0). Dažas minūtes vēlāk Katara atbildēja ar savu kvalitatīvu vārtu guvumu no soda laukuma robežām (1:1). 30. minūtē mēs vēlreiz ļoti labi veidojām uzbrukumu ar vairākām īsām piespēlēm un beigās praktiski tukšos vārtos bumbu iesita Abiouduns Ogunniji (2:1). 

Otrajā puslaikā varēja just, ka spēlētāji ir nedaudz noguruši un arī pretiniekiem bija pāris labas iespējas, un Nils Puriņš vārtos vairākas reizes glāba komandu. 51. minūtē pēc Eduarda Dašķeviča piespēles savus otros vārtus spēlē iesita Regža (3:1). Spēles beigās Regža iesita arī trešos vārtus un mēs izcīnījām pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Pulksten 17:00 pēc AAE laika spēlēsim pret vienu no spēcīgākajām Bulgārijas komandām "Sofia Levski".