Paldies, Vova!

Paldies, Vova!

Pēc līguma termiņa beigām neturpināsim sadarbību ar pieredzējušo pussargu Vladimiru Kamešu. 34 gadus vecais futbolists mūsu kluba kreklā aizvadīja 71 spēli! Paldies un veiksmi nākotnē, Vova!

Vladimirs Kamešs līgumu ar "Riga Football Club" parakstīja pirms 2019. gada sezonas. Pēc tam neilgu laiku Vova spēlēja Krievijas otrajā spēcīgākajā līgā, bet pēdējās trīs sezonas atkal pavadīja mūsu komandā. 

Kopumā "Riga" kreklā Vladimirs aizvadīja 71 spēli, guva četrus vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. Kamešs mūsu komandas sastāvā divas reizes kļuva par Latvijas čempionu (2019, 2020). Kopumā Latvijas čempionātā Kamešs aizvadījis 172 spēles, guvis 35 vārtus un atdevis 26 rezultatīvas piespēles. 

Vladimirs ir aizvadījis 37 spēles un guvis trīs vārtus Latvijas nacionālās izlases sastāvā. Kamešs savā karjerā ir spēlējis arī Liepājā, Polijas augstākās līgas klubā "Pogon" un Krievijas komandās "Amkar", "Neftekhimik", "Yenisey" un "SKA Habarovsk". 

"Vēlos pateikties visiem, kas strādā "Riga Football Club". No visiem, kas gatavoja mums ēdienu un radīja komfortu bāzē līdz, protams, kluba prezidentam. kurš ir izveidojis super klubu un daudz devis Latvijas futbolam. Šis bija grūts, bet ļoti interesants nogrieznis manā karjerā. Visiem paldies un veiksmi Riga FC," sacīja Kamešs. 

Paldies par ieguldīto darbu un veiksmi nākotnē, Vova!