Perkovičs: "Pēc treniņnometnes spēlētāji būs labākajā gatavībā sezonas noslēdzošajai daļai"

Perkovičs: "Pēc treniņnometnes spēlētāji būs labākajā gatavībā sezonas noslēdzošajai daļai"

"Riga Football Club" galvenā trenera Sandro Perkoviča komentārs par treniņnometni Kiprā. 

"Svarīgākais treniņnometnē ir veikt pareizu atjaunošanos. Kopš mūsu treneru korpuss atbrauca, no 18. jūnija esam aizvadījuši 20 spēles 90 dienās. Tas ir liels skaits. Visiem ir nedaudz jāatpūšas, jāatjaunojas un jāgūst enerģija sezonas beigām. Tajā pašā laikā centīsimies uzlabot vairākas taktiskās lietas. Vairākiem spēlētājiem ir jāuzlabo savs fiziskais stāvoklis. Strādāsim arī pie tā. Centīsimies izdarīt maksimumu šajā treniņnometnē. 

Redzu, ka gan viesnīcas teritorijā, gan treniņos puiši izbauda labos laikapstākļus. Kā vienmēr, mums ir nodrošināti lieliski apstākļi, laukumi. Domāju, ka viņi izbauda. Ir arī jāatpūšas. Domāju, ka pēc treniņnometnes viņi būs labākajā gatavībā sezonas noslēdzošajai daļai. 

Jau iepriekš esmu teicis, ka Kiprā ir lieliski apstākļi. Arī pats personīgi esmu šeit dzīvojis nedaudz vairāk nekā divus gadus. Esmu priecīgs, ka varu šeit atgriezties. Esmu priecīgs, ka varēju satikt vairākus savus draugus Kiprā. Vienmēr ir patīkami šeit atgriezties. 

Draudzības spēlēs ir svarīgi paskatīties spēlētājus, kas ir kopā ar mums no akadēmijas, tāpat spēlētājus, kas iepriekš ir spēlējuši mazāk. Gribam arī izmēģināt arī vairākas taktiskās lietas, lai uzlabotu tās lietas, pie kurās ikdienā strādājam gan uzbrukumā, gan aizsardzībā."

24. un 25. septembrī aizvadīsim pārbaudes spēles pret Kipras augstākās līgas komandām "Pafos" un "Akritas". Sestdien spēlēsim pret Kipras čempionātā līdervienību "Pafos", bet dienu vēlāk pret augstākās līgas debitanti "Akritas".