Neizšķirts Rīgas derbijā

Neizšķirts Rīgas derbijā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 27. kārtas mačā Rīgas derbijā viesos spēlējām neizšķirti 1:1 pret RFS. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Duglass Aureliu. Nākamā spēle 11. septembrī Valmierā. 

Šosezon Rīgas derbijos katra no komandām bija izcīnījusi pa vienai uzvarai - 27. aprīlī viesos mēs zaudējām ar rezultātu 1:2, bet 27. maijā Skonto stadionā mēs uzvarējām ar rezultātu 2:0. 

Spēlēs pirmajā puslaikā mēs vairāk kontrolējām bumbu, veidojām vairāk vārtu gūšanas momentus, bet ilgu laiku nespējām gūt vārtus. 35. minūtē soda laukumā individuāli meistarīgi nospēlēja Duglass Aureliu, noslēgumā portugālis izdarīja sitienu, un pretiniekus glāba vārtu stabs. Deviņas minūtes vēlāk RFS kļūdījās savā laukuma pusē, bumbu ieguva Marselo Torress, uzbrucējs piespēlēja Aureliu, un viņš spēcīgi sita vārtu tuvajā augšējā stūrī. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0. 

Otrajā puslaikā labu spiedienu uz mūsu vārtiem veica RFS. Mājinieki veica virkni labu uzbrukumu. 57. minūtē pēc piespēles no labās malas no tuvas distances vārtus guva Emersons - 1:1. Arī turpinājumā pretinieki uzbruka vairāk, bet vārtus neguva. Spēles beigu daļā pretinieku soda laukumā Tomislavs Šaričs nogāza Gabrielu Ramosu, bet tiesnesis nepiešķīra 11 metru soda sitienu. Dažas minūtes vēlāk no laukuma tika noraidīts Moameds Uadā. Vārti vairs netika gūti - neizšķirts 1:1. 

Nākamā spēle 11. septembrī viesos pret Valmieru.