"Riga" paraksta līgumu ar nīderlandiešu pussargu Foru

"Riga" paraksta līgumu ar nīderlandiešu pussargu Foru

Oficiāli varam paziņot, ka esam parakstījuši līgumu ar 30 gadus veco Nīderlandes pussargu Navaronu Foru, kurš ir aizvadījis vairāk nekā 200 spēles Nīderlandes augstākajā līgā! Laipni lūgts Rīgā, Nava! 

Navarons Fors ir dzimis 1992. gada 4. februārī Nīderlandas pilsētā Opheusdenā. Navarons ir "Sparta '57" un "NEC Nijmegen" audzēknis. Fors spēlē malējā un uzbrūkošā pussarga pozīcijās. 

Pirmās sešas sezonas profesionāla futbolista karjerā Fors spēlēja "NEC" komandā. Piecas sezonas augstākajā līgā, bet 2015. gadā Navarons kļuva par Nīderlandes otrās līgas čempionu. 

2016. gadā Fors parakstīja līgumu ar Nīderlandes augstākās līgas klubu "Vitesse". 2017. gadā Fors kļuva par Nīderlandes kausa uzvarētāju. Nīderlandes spēcīgākajā čempionātā Fors nospēlējis 221 spēli, guvis 21 vārtus un atdevis 30 rezultatīvas piespēles. 

Pēdējās divas sezonas Fors spēlēja Kipras augstākās līgas klubā "Pafos". Navarons aizvadīja 64 spēles, guva vienus vārtus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Fors spēlējis Nīderlandes U19, U20 un U21 izlasēs. 

Laipni lūgts Rīgā, Nava!