Rīt Rīgā atbildes spēle pret Slovākijas vicečempioni

Rīt Rīgā atbildes spēle pret Slovākijas vicečempioni

Rīt Skonto stadionā UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 2. kārtas atbildes spēlē tiksimies ar Slovākijas vicečempioni "Ružomberok"! Mača sākums pulksten 20:00! Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv. 

Pirmajā spēlē Slovākijā demonstrējām lielisku sniegumu un uzvarējām ar 3:0. Vārtus guva Marselo Torress, Mikaels Soisalo un Duglass Aureliu. 

"Ružomberok" ir 1906. gadā dibināts Slovākijas klubs. 2006. gadā "Ružomberok" kļuva par Slovākijas augstākās līgas čempioni. 2006. gadā "Ružomberok" uzvarēja arī Slovākijas kausā. 

Iepriekšējā sezonā "Ružomberok" sasniedza otro labāko rezultātu vēsturē. Komanda kļuva par Slovākijas vicečempioni. "Ružomberok" 17 spēles uzvarēja, 12 reizes spēlēja neizšķirti, piedzīvoja tikai trīs zaudējumus un nopelnīja 63 punktus. 

Konferences līgas kvalifikācijas 1. kārtā "Ružomberok" uzvarēja vienu no Lietuvas spēcīgākajām komandām "Žalgiris Kaunas" (2:0, 0:0), bet mēs abās spēlēs apspēlējām (2:0, 2:0) Īrijas čempionāta komandu "Derry City".

Rīt spēles sākums pulksten 20:00. Biļetes ir pieejamas "Biļešu Serviss" kasēs un internetā bilesuserviss.lv. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com un TV4 kanālā.