Izbraukuma spēle Liepājā

Izbraukuma spēle Liepājā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 20. kārtas spēlē viesos tiksimies ar "Liepāju"! Spēles sākums pulksten 18:00! Tiešraide portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā. 

Pret "Liepāju" šosezon esam spēlējuši divas reizes, un abās spēlēs mēs zaudējām. Pirmajā spēlē Liepājā mājinieki uzvarēja ar 1:0, bet otrajā spēlē Mežaparkā mēs zaudējām ar tādu pašu rezultātu 0:1. 

Iepriekšējā spēlē Latvijas čempionātā mēs ar rezultātu 0:2 zaudējām "Valmierai". Pirms tam komanda bija nopelnījusi septiņas uzvaras pēc kārtas. "Liepāja" pēdējā mačā smagā spēlē ar 2:0 uzvarēja "Super Novu". 

Šī abām komandām būs pēdējā spēlē pirms Konferences līgas kvalifikācijas sākuma. "Riga" pirmajā kārtā tiksies ar Īrijas čempionāta vienu spēcīgākajām komandām "Derry City", bet "Liepājā" spēlēs pret Kosovas klubu "Glijani". 

Latvijas čempionāta turnīra tabulā abas komandas ir blakus. "Riga" ar 40 punktiem ir trešajā vietā, bet "Liepāja" līdz šim ieguvusi par vienu punktu mazāk. Līdere ar 50 punktiem ir "Valmiera". Otrajā vietā ar 45 punktiem ir RFS.

Šovakar spēle Liepājā, Daugavas stadionā sāksies pulksten 18:00. Tiešraide portālā Sportacentrs.com un TV4 kanālā.