Atkal četri gūti vārti

Atkal četri gūti vārti

Otro spēli pēc kārtas četri gūti vārti. Šodien Latvijas futbola Virslīgas 12. kārtas spēlē viesos ar rezultātu 4:0 apspēlējām "Spartaku". Divus vārtus šajā spēlē iesita Džoselfo Bārnss. Trešdien spēle pret Daugavpilī.

Pirmo reizi šosezon pret "Spartaku" spēlējām 5. aprīlī Mežaparkā. Mēs uzvarējām ar rezultātu 3:0. Vārtus guva Vladlens Jurčenko, Raivis Jurkovskis un Džoselfo Bārnss. 

Šodien pirmos vārtus iesitām 7. minūtē. No labas pozīcijas vārtus otro spēli pēc kārtas guva Bārnss - 1:0. Bārnss iesita arī otros vārtus šajā spēlē. 33. minūtē pēc Armanda Pētersona centrējuma labs sitiens ar galvu vārtu stūrī (2:0). Trīs minūtes vēlāk no tuvas distances vārtus guva pussargs Jurijs Kendišs - 3:0. "Spartaks" spēles pirmajā puslaika neizveidoja nevienu bīstamu momentu. 

Otrajā puslaikā spēles temps nebija tas augstākais. Mēs daudz kontrolējām bumbu, bet asuma uzbrukumā bija maz. 80. minūtē mēs izveidojām ļoti labu kombināciju un no lieliskas pozīcijas ceturtos vārtus šajā spēlē guva Gabriels Ramoss (4:0). Dažas iespējas otrajā puslaikā bija arī "Spartakam", bet mūsu vārtsargs Nils Puriņš šajā spēlē vārtus neielaida. Galarezultātā uzvara ar rezultātu 4:0.

Nākamā spēle 18. maijā Mežaparks Sports Village pret "Daugavpili". Mača sākums pulksten 18:00.