Grūtā spēlē uzvara pret Tukumu

Grūtā spēlē uzvara pret Tukumu

Šodien "Mežaparks Sports Village" Latvijas futbola Virslīgas 8. kārtas spēlē ar rezultātu 1:0 uzvarējām "Tukums 2000/Telms" komandu. Vienīgos vārtus guva Gabriels Ramoss. 27. aprīlī spēle viesos pret RFS. 

Tukums iepriekšējā sezonā spēlēja Latvijas futbola Pirmajā līgā. Iepriekšējā sezonā Pirmajā līgā nenotika pilns čempionāts "Covid-19" izplatības dēļ. Tukums 14 spēlēs nopelnīja 28 punktus, ieņēma otro vietu un ar to pietika, lai nopelnītu biļeti uz augstāko līgu. 

Mūsu komandas galvenais treneris Torstens Finks, salīdzinot ar iepriekšējo spēli, nomainīja visus 11 spēlētājus. Mača pirmajā puslaikā bija redzams, ka šādā sastāvā šosezon vēl nebijām spēlējuši. Daudz kontrolējām bumbu, bet kvalitatīvu darbību uzbrukumā bija maz. Pāris labi momenti bija mūsu uzbrucējam Georgi Minčevam, taču abās situācijās pēc bulgāra sitieniem bumba lidoja garām vārtiem. Tukums gaidīja savas iespējas pretuzbrukumos, bet neko bīstamu neizveidoja. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 0:0. 

Otrajā puslaikā mēs turpinājām daudz spēlēt ar bumbu, bet ilgi nespējām gūt vārtus. Puslaika gaitā galvenais treneris Finks veica vairākas spēlētāju maiņas. Vienīgos vārtus šajā spēlē iesitām 75. minūtē. Pēc lieliskas komandas kombinācijas no tuvas distances bumbu vārtos sita pussargs Gabriels Ramoss - 1:0. Spēles beigās pretiniekiem bija viena laba iespēja, bet bumba tajā situācijā lidoja nedaudz garām vārtiem. Galarezultātā grūta uzvara ar 1:0. 

Nākamā spēle 27. aprīlī viesos pret RFS. Spēles sākums pulksten 20:00! 

Vārti: Ramoss 75'
Brīdinājumi: Ozols, Sovs, Fjodorovs
Riga: Puriņš - Pētersons, Vraņanins, Kurakins, Marčinko - Nata (Pecoss 70'), Ķiršs (Kendišs 61') - Soisalo (Bārnss 88'), Ramoss, Kamešs (Lukili 70') - Minčevs (Fiļipovs 70').
Tukums: Vilkovs - Ozols (Kruglaužs 79'), Lībeks, Sliede, Kokarītis - Fjodorovs - Gomi (Davidenkovs 38', Švāns 79'), Nakamura, Pilāts (Krišjānis 46'), Rubenis - Sovs.