"Riga" paraksta līgumu ar Ukrainas pussargu Vladlenu Jurčenko

"Riga" paraksta līgumu ar Ukrainas pussargu Vladlenu Jurčenko

Esam priecīgi paziņot, ka klubs ir parakstījis līgumu ar 28 gadus veco Ukrainas pussargu Vladlenu Jurčenko. Iepriekš Vladlens spēlējis Vācijas Bundeslīgā, Dānijas Superlīgā un Ukrainas Premjerlīgā. Laipni lūgts!

Vladlens Jurčenko ir dzimis 1994. gada 22. janvārī Ukrainas pilsētā Mikolajivā. Vladlens spēlē uzbrūkošā pussarga pozīcijā. Ukrainas pussargs ir "Torpedo Mykolaiv" un "Shakhtar Doneck" audzēknis. 

2014. gadā talantīgais pussargs parakstīja līgumu ar Vācijas Bundeslīgas klubu Leverkūzenes "Bayer". Šajā komandā Vladlens bija trīs sezonas. "Bayer" sastāvā Jurčenko nospēlēja 18 spēles, guva trīs vārtus un atdeva vienu rezultatīvu. Šajā laikā Jurčenko arī trīs spēles Čempionu līgas grupu turnīrā. 2017. gadā Vladlens guva fantastiskus vārtus pret "Monaco". 

2018./2019. gada sezonā Jurčenko spēlēja Dānijas Superlīgas klubā "Velje". Šajā komandā Jurčenko 19 spēlēs guva trīs vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles. Nākamās divas sezonas Jurčenko spēlēja "Zorya" sastāvā Ukrainā. "Zorya" Jurčenko nospēlēja 68 spēles, guva 16 vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles. Jurčenko ar šo komandu ieguva arī Ukrainas bronzu.

Jurčenko pēdējā pieturvieta bija cita Ukrainas komanda "Desna", kur Vladlens spēlēja sezonas pirmo pusi. Septiņās spēlēs vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles. Vladlens aizvadījis 23 spēles un guvis trīs vārtus Ukrainas U21 izlasē, Jurčenko ir spēlējis arī U19, U17 un U16 izlasēs. 

Laipni lūgts!