Finka debijā spēle pret "Legia"

Finka debijā spēle pret "Legia"

Torstena Finka debijā rīt "Riga Football Club" Dubaijā pārbaudes spēle tiksies ar Polijas Ekstraklases čempioni Varšavas "Legia". Mača sākums pulksten 16:00 pēc AAE laika, 14:00 pēc Latvijas laika.

"Riga" Dubaijā trenējas jau desmit dienas. Torstena Finka vadībā gandrīz katru dienu treniņi notiek divreiz. Dažas reizes nedēļā ir agrie rīta treniņi. Kopumā atmosfēra ir lieliska, un komanda ar katru dienu kļūst spēcīgāka. 

"Legia" Polijas augstākajā līgā uzvarējusi 15 reizes. Pēdējo desmit sezonu laikā "Legia" par čempioni kļuvusi septiņas reizes. 19 reizes "Legia" ieguvusi Polijas kausu, bet četras reizes - Superkausu. 

2021. gadā "Legia" spēlēja UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā pret "Napoli" (1:4, 0:3), "Spartak Moscow" (1:0, 0:1) un "Leicester City" (1:0, 1:3). Šobrīd Polijas čempionātā ir pārtraukums. Sezonas pirmā puse "Legia" bijusi neveiksmīga. Komanda 18 spēlēs ieguvusi 15 punktus un ieņem tikai 17. vietu. 

Rīt spēles sākums pulksten 16:00 pēc AAE laika, bet pēc Latvijas laika tas nozīmē pulksten 14:00. Par iespēju skatīties spēli tiešraidē informēsim pēc iespējas ātrāk.