"Riga" paraksta līgumu ar argentīnieti Bravo

"Riga" paraksta līgumu ar argentīnieti Bravo

Latvijas čempione "Riga" FC oficiāli parakstījusi līgumu ar 26 gadus veco argentīnieti Federiko Bravo. Balsta pussargs karjeru sāka Argentīnas grandā "Boca Juniors", bet vēlāk spēlējis "New York City" (ASV, MLS), "Panaitalikos" (Grieķija, Superlīga), kā arī vēl divos Argentīnas klubos "Patronato" un "Atletico Tucuman". Laipni lūgts!

Federiko ir dzimis 1993. gada 5. oktobrī Hesuss-Marija pilsētā Argentīnā. Profesionāla futbolista karjeru Federiko uzsāka Argentīnas futbola grandā "Boca Juniors". No akadēmijas kluba galvenajai komandai Bravo pievienojās pēc 2012. gada. Četru sezonu laikā "Boca Juniors" sastāvā Bravo aizvadīja 35 spēles.

2016. gadā Bravo parakstīja līgumu ar ASV spēcīgākā futbola čempionāta MLS klubu "New York City". MLS Bravo laukumā devās 23 mačos, no kuriem 12 pamatsastāvā. Nākamās divas sezonas argentīnietim Grieķijas Superlīgas klubā "Panaitalikos", kur aizvadītas 25 spēles. 

Pēdējās divas sezonas Bravo atkal pavadīja Argentīnas Superlīgā "Patronato" un "Atletico Tucuman" komandās. Šo divu gadu laikā Bravo vēl 27 spēles. Jāpiemin, ka ar "Boca Juniors" Bravo ir kļuvis par Argentīnas Superlīgas čempionu un Argentīnas kausa ieguvēju.