Kompānija BSG ekskluzīvi čempionei "Riga" Mežaparkā noslēgusi stadiona būvniecību

Kompānija BSG ekskluzīvi čempionei "Riga" Mežaparkā noslēgusi stadiona būvniecību

31.03. Kompānija "Baltic Sport Group" turpina sporta infrastruktūras attīstīšanu Latvijā, precīzāk Mežaparkā un Piņķos. Šodien BSG ekskluzīvi Latvijas čempionei futbolā "Riga Football Club" un kluba akadēmijai noslēgusi stadiona būvniecību ar pēdējās paaudzes mākslīgo segumu no Nīderlandes "Greenfields MX Elite".

Atšķirībā no dabīgā seguma laukumiem mākslīgā seguma laukums sportistiem to ļaus izmantot gan spēlēm, gan treniņiem 12 mēnešus gadā.

Buvniecības procesā izveidota visa nepieciešamā infrastruktūra, lai šajā laukumā varētu aizvadīt Latvijas futbola Virslīgas spēles. Uzstādīta tribīne ar 500 sēdvietām, mūsdienīgs, liela izmēra elektroniskais tablo, pilnībā sagatavoti jauni rezervistu soliņi, kā arī komfortablas stalažas kvalitatīvu videotranslāciju nodrošināšanai.

Konkrētais laukums ir piesaistījies arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) interesi, un Mežaparkā treniņus jau aizvadījusi Latvijas U21 izlase. Arī nākotnē tiek plānota sadarbība ar LFF, lai sniegtu iespēju aizvadīt treniņus dažāda vecuma Latvijas izlasēm. 

Nākamo trīs mēnešu laikā BSG sadarbībā ar uzņēmumu, kas strādāja vairākos stadionos pirms Pasaules kausa futbolā, plāno uzstādīt mūsdienīgu mākslīgo apgaismojumu.

Konkrētais laukums ir daļa no sporta bāzes "Mežaparks Sports Village" (iepriekš - "Ķeizarmežs"), kur šobrīd atrodas bāzes ēka platībā 5500 kvadrātmetru, kā arī divi pilna izmēra dabīgā seguma futbola laukumi.

Konkrētais objekts ļaus šobrīd jau aptuveni 320 Riga Football Club akadēmijas bērniem 12 mēnešus gadā bezmaksas trenēties Rīgas centra tuvumā.

Jau šo sestdien "Mežaparks Sports Village" stadionā tiks aizvadīta Latvijas futbola Virslīgas spēle, kurā trīskārtējā Latvijas čempione "Riga" uzņems Jūrmalas "Spartaku". Mača sākums pulksten 13:00. Tiešraidē šo spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā. 

Informāciju sagatavoja:
Baltic Sport Group