Andrejs Kovaļovs otro spēli pēc kārtas realizē 11m sitienu.

14.01.2017 / Preses dienests

„Riga FC” vienība aizvadīja savu trešo pirmssezonas pārbaudes spēli un otro trīs dienu laikā. Savu debijas spēli „lauvu” rindās nospēlēja Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš kopā ar komandu dosies arī uz Dubaijas treniņnometni.

Līdzīgi kā pirms divām dienām mājinieki savus pirmos vārtus guva no 11 metru soda atzīmes. Arī šoreiz par to parūpējas Andrejs Kovaļovs, kurš pats nopelnīja sev šo iespēju spēles 3. minūtē – 1:0. Mača gaitā Rīgas komandai piederēja ievērojams pārsvars, taču konvertēt to vārtu guvumā izdevās vien otrā puslaika vidū, kad Daniils Turkovs veikli apstrādāja bumbu pretinieku soda laukumā un ar sitienu tālajā stūrī otro reizi pārspēja „Atlantas” vārtsargu.

Nākamas nedēļas sākuma „Riga” dosies uz Apvienotiem Arābu Emirātiem, kur aizvadīs divas nedēļas garo treniņnometni, kā arī trīs pārbaudes spēles. Mūsu pirmais pretinieks Dubaijā būs Ķīnas Superlīgas klubs „Henan Jianye”.

Pārbaudes spēle
Skonto halle, Rīga
Riga FC – Atlantas Klaipēda 2:0 (1:0)
Vārti: Kovaļovs 3′ (11m), Turkovs 70′.
RFC (sāumumsastāvs): V.Kurakins, A.Kurakins, Gorkšs, pārbaudāmais spēlētājs #15, Timofejevs, Laizāns, Bogdaškins, Kovaļovs, Pētersons, Punculs, Turkovs.