Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Otrdien Latvijas futbola Virslīgas dublieru čempionāta 12. kārtas spēlē ”Arkādijas” mākslīgā seguma laukumā Mihaila Koņeva vadītā ”Riga” FC-2 ar rezultātu 3:2 pieveica ”RFS”-2 komandu. Pa vārtiem guva Aleksejs Davidenkovs, Vladislavs Čerņikovs un Matvejs Kirejevs.

Dienu iepriekš Skonto stadionā savā starpā cīnījās abu klubu galvenie spēki. Klātienē spēli vēroja aptuveni 1250 līdzjutēju, ”Riga” FC piederēja pārsvars visas spēles gaitā, pie tam pretinieki pirmajā puslaikā palika mazākumā. 65. minūtē savā debijas spēlē vārtus guva Ivans Lukjanovs, un ”Riga” FC izcīnīja panākumu ar rezultātu 1:0.

Otrdien dublieru sastāvā no Virslīgas futbolistiem palīgā devās vārtsargs Germans Māliņš, Vitālijs Smirnovs un Kristers Čudars, kuri gan pēdējās spēlēs Virslīgā laukumā nebija devušies.

RFS savukārt uz dublieru spēli sūtīja daudzus spēlētājus ar Virslīgas pieredzi – vārtsargu Dmitriju Grigorjevu, aizsargus Danielu Balodi, Milanu Saviču un Ofosu Apiju, pussargus Arti Jaudzemu un Dāvi Indrānu, kā arī uzbrucēju Marko Regžu. Viesiem padevās lielisks spēles sākums, un jau ceturtajā minūtē ”Riga” FC-2 vadībā izvirzīja uzbrucējs Aleksejs Davidenkovs – 1:0. Puslaika vidusdaļā Regžam izdevās izlīdzināt rezultātu, un ar neizšķirtu 1:1 noslēdzās spēles pirmās 45 minūtes.

Otrā puslaika sākumdaļā Jaudzems ar precīzu sitienu jau izvirzīja vadībā pretiniekus, taču Koņeva vadītā komanda nesalūza, spēja atgūties, un 64. minūtē Vladislavs Čerņikovs atgrieza līdzsvaru uz rezultāta tablo (2:2). Tas vēl nebija viss – astoņas minūtes vēlāk trešo bumbu Grigorjeva vārtos raidīja nesen uz maiņu iznākušais Matvejs Kirejevs – 3:2. RFS komanda vairs atspēlēties nespēja, un ”Riga” FC-2 uzvarēja ar 3:2.

Nākamo spēli mūsu kluba dublieri aizvadīs 13. augustā RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā pulksten 14:00 pret ”Metta/LU”-2 vienību. Pēc izcīnītā panākuma pret RFS-2 mūsējie strauji pietuvojušies labāko trijniekam – ”Mettas” vienībai ir tikai par punktu vairāk, pie tam arī viena aizvadīta spēle vairāk.