SynotTip futbola Virslīgas 1. kārtas spēlē vairāki desmiti ”Riga FC” līdzjutēji klātienē Liepājas ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā noskatījās, ka komanda ar 1:0 pieveica ”Liepāju”. Vienīgos vārtus uzvarētāju labā guva Kaspars Gorkšs.

Jau decembrī sākām nopietnu gatavošanos sezonai, bet šodien viss sākās pa īstam. Diemžēl starpsezonā neiztikām bez savainojumiem, tādēļ palikām bez vairākiem potenciālajiem līderiem – Valērija Šabalas, Artūra Zjuzina, Oļega Timofejeva un Andreja Kovaļova. Tas gan nemainīja komandas kaujiniecisko noskaņojumu. Pagājušajā sezonā pret liepājniekiem bija negatīva bilance, ko 2017. gadā vēlamies mainīt.

Kā jau to varēja gaidīt, mača ievadā bija cīņa par iniciatīvu un ļoti līdzīga spēle. Puslaika gaitā divas labas darbības Hiziram Apajevam, kurš pēc Oļega Laizāna centrējumiem rāvās uz to stabu un tika līdz bumbai, taču precīzi sitieni nesekoja. Aizsardzībā demonstrējām labu disciplīnu, kā rezultātā mājinieki tikai reizi nopietni uzsita vārtu virzienā. Neiztika arī bez asākām darbībām, jo piekāpties neviens nevēlējās. Puslaika beigās Apajevs saņēma bumbu pretuzbrukumā, taču pēc māņkustības krita. Pēc 45 minūtēm loģisks 0:0.

Otrā puslaika sākumā rīdzinieki ieguva iniciatīvu un vairāk kontrolēja bumbu. Joprojām aktīvs bija Apajevs, kurš pretiniekiem radīja milzīgas problēmas. 63. minūtē pēc Apajeva lieliskas spēles kreisajā malā rīdzinieki arī ieguva stūra sitienu – Oļegs Laizāns centrēja bumbu soda laukumā, un precīzi vārtu stūrī sita Kaspars Gorkšs. Turpinājumā rīdziniekiem bija vēl vairākas labas iespējas – Bogdans Vaščuks sita pa vārtu stabu, bet Apajevs netrāpīja vārtu rāmī. Ar stabilu spēli aizsardzībā ar noturējām tik ļoti svarīgo uzvaru – 1:0.

18. martā savā laukumā, visticamāk, RTU stadionā uzņemsim ”Ventspili”. Mača sākums pulksten 15.