Virslīgas 4. kārtā pret azartisko “Metta/LU”

Renē Miheličs. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Rīt RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā “Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 4. kārtas spēli, kad pulksten 16:00 uzsāks spēlicīņu pret allaž enerģisko “Metta/LU”. Kopā sarīkosim lielisku futbola vakaru! Tiekamies tribīnēs!

Pēdējo spēli aizvadījām Latvijas kausa izcīņas turnīrā, kur ceturtdaļfinālā ar 3:0 pieveicām BFC ”Daugavpils” komandu. Virslīgas turnīrā sniegums pagaidām nav bijis tas labākais – uzvara (1:0 pret ”Liepāju”), neizšķirts (0:0 pret ”Ventspili”) un zaudējums (0:2 pret ”Spartaku”), kas mums neļauj atrasties starp līderēm, kur viennozīmīgi vēlamies būt.

”Metta/LU” sezonu iesāka ar 0:2 zaudējumu Ventspilī, 2:4 zaudējumu savā laukumā pret Jūrmalas ”Spartaku”, bet vienīgā uzvara pagaidām izcīnīta Virslīgas 3. kārtā, kad sakauta citas Rīgas komanda RFS – 3:1. Pret RFS Andra Riherta trenētā komanda spēlēja arī kausa ceturtdaļfinālā, kur nespēja izmantot vairākas lieliskas iespējas un ar 0:1 zaudēja, kaut gan izskaņā varēja pat izraut uzvaru.

Pagājušajā sezonā arī mums pret azartiskajiem studentiem, kuriem palīdz vairāki leģionāri un pāris pieredzējuši futbolisti, neklājās viegli. 2. aprīlī 2016. gadā zaudējām ar 0:1, 11. jūnijā uzvarējām ar 2:1, 6. augustā tika fiksēts neizšķirts 1:1, bet 1. oktobrī mūsējie izcīnīja panākumu ar 2:1. Skaidrs, ka šogad pret ”Mettu” gribam iegūt maksimālos punktus, taču nekādā gadījumā nedrīkst šo komandu nenovērtēt, jo pretinieki jau iepriekš pierādījuši, ka var būt bīstami.

Kā jau praktiski visās komandas, sezonas pirmajā daļā, kad spēlējam uz mākslīgā seguma laukumiem, arī mūsu sastāvā ir savainojumi, kas brīžiem traucē realizēt visas ieceres un piespiež mainīt plānus. Pēdējo nedēļu Vladimira Volčeka vadībā komanda trenējās RTU laukumā. Noskaņojums pēc uzvaras kausa spēlē komandā ir labs, taču visi apzinās, ka Virslīgā sniegums ir jāuzlabo.

Lai komanda spēlētu labāk, svarīgs aspekts ir arī līdzjutēju atbalsts, tāpēc rīt ceram Jūs redzēt tribīnēs kuplā pulkā. Mača sākums pulksten 16:00. Ieeja uz spēli bezmaksas.