Minori Sato. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Kā jau iepriekš rakstījām, četri ”Riga” FC futbolisti šobrīd atrodas Kipras pilsētā Pafosā, kur stažējas mūsu sadarbības partneru ”Paphos” FC sastāvā, bet šovakar mūsējie devās laukumā pārbaudes spēlē, kurā demonstrēja līderu cienīgu sniegumu.

”Riga” FC futbolisti Minori Sato, Darko Lemajičs, Bogdans Vaščuks, Milans Vušurovičs, treneris Ivans Visockis un izpilddirektors Romāns Lajuks uz Kipru devās uzreiz pēc Latvijas futbola Virslīgas noslēguma. Mūsu futbolistiem šobrīd ir lieliska iespēja stažēties Kipras augstākas līgas kluba ”Paphos” FC treniņbāzē. Pārbaudes turnīrā puiši šovakar ”Paphos” FC rindās spēlēja pret Limasolas AEL un izcīnīja uzvaru ar 5:2.

Par redzēto pastāstīja ”Riga” FC treneris Visockis: ”Laukumā valdīja uzbrūkoša stila, atvērts futbols. No sākuma komanda nonāca iedzinējos ar 0:1, bet 35. minūtē pretinieki soda laukumā pārkāpa noteikumus pret Darko, un rezultāts kļuva 1:1. Puslaika izskaņā komanda realizēja vēl vienu 11 metru soda sitienu. Otrā puslaika sākumā uzreiz sekoja diagonālā piespēle Darko virzienā, viņš ļoti labi pacīnījās, nometa bumbu Sato, kuram pēc tam bija laba saspēle ar Kovaļenko, un Minori arī guva vārtus (3:1). Ceturtos vārtus pēc stūra sitiena guva Kristians Rutjens, kurš iepriekš ar mums trenējās Latvijā. Mača izskaņā katra no komandām guva pa vārtiem, un ”Paphos” uzvarēja ar pārliecinošu 5:2.”

10. minūtē savainojumā iedzīvojās Vaščuks, bet mūsu treneris stāsta, ka situācija nav ļoti nopietna, un treneri vienkārši nolēmuši neriskēt ar Bogdana veselību. 60. minūtē spēlē iesaistījās Vušurovičs, Sato laukumu pameta 65. minūtē, bet Darko bija viens no futbolistiem gan nospēlēja visu spēli. ”Sato un Lemajičs demonstrēja līderu cienīgu spēli. Tieši viņi piedalījās lielākajā daļā vārtu guvumu. Treneri pēc spēles bija ļoti apmierināti ar ”Riga” FC futbolistu sniegumu,” turpina Visockis.

”Šobrīd mūsējie Kiprā ir aizvadījuši dažus treniņus pēc individuāli viņiem sastādītas programmas. Futbolisti atkal uzņem labu formu. Jāsaka, ka Kiprā mūs pieņēma patiešām ļoti labi, jutām cieņu un patīkamu attieksmi no ”Paphos” cilvēkiem. Bet šovakar arī mūsu futbolisti pierādīja, ka ne velti bija vieni no līderiem ”Riga” FC sastāvā Latvijas čempionātā,” piebilst Visockis.

11. novembrī šajā pārbaudes turnīrā ”Paphos” FC spēlēs pret Krievijas Premjerlīgas komandu no Ufas. Paredzams, ka arī ”Riga” FC futbolisti piedalīsies šajā spēlē. Vēlēsim veiksmi un izturību mūsu puišiem Pafosā!