Šovakar Slokas stadionā Jūrmalā Latvijas U21 izlase ar ”Riga” FC futbolistiem Antoniju Černomordiju, Viktoru Litvinski un Krišu Kārkliņu sastāvā Baltijas kausa izcīņas turnīra spēlē ar rezultātu 2:0 apspēlēja Igaunijas futbolistus. 4. jūnijā U21 izlasei spēle viesos pret Lietuvas vienaudžiem.

Visi trīs ”Riga” FC futbolisti devās Latvijas U21 izlases sākumsastāvā un nospēlēja pilnu spēli, pie tam Antonijs, kā jau ierasts, bija U21 izlases kapteinis. Černomordijs darbojās centra aizsarga pozīcijā, Litvinskis cementēja labo aizsardzības malu, bet Kārkliņš cīnījās centra pussarga pozīcijā.

Latvijas izlase katrā no puslaikiem guva pa vieniem vārtiem. 25. minūtē pēc Andreja Cigaņika centrējuma bumbu vārtos pārvirzīja Vladislavs Fjodorovs, bet otrajā puslaikā precīzs sitiens padevās Rendijam Šibass. Latvijas U19 izlasei bija vēl vairākas labas iespējas gūt vārtus, taču tās palika neizmantotas, Latvijai vienalga svinot pelnītu uzvaru.

Jāpiemin, ka Latvijas U19 izlases vārtus sargāja Vladislavs Kurakins, kurš pagājušajā sezonā bija ”Riga” FC pamatvārtsargs.

Latvijas U21 izlase ir pašreizējā Baltijas čempione, jo pirms diviem gadiem izdevās ar 2:0 apspēlēt lietuviešus, kamēr duelī ar Igaunijas valstsvienību tika fiksēts bezvārtu neizšķirts. Triumfs ļāva pārtraukt astoņus gadus ilgušo sausuma periodu, jo pirms tam futbola jaunā paaudze Baltijas kausā nebija uzvarējusi kopš 2008. gada.

Ar Lietuvas futbolistiem Latvijai jātiekas 4. jūnijā pretinieku laukumā. 18:00 spēle sāksies Lietuvas pilsētas Garždai laukumā. Lietuva un Igaunija savā starpā jau spēlēs un cīnījās neizšķirti 1:1. Latvijas izlasei, lai nosargātu Baltijas kausu savā īpašumā, spēlē viesos Lietuvā pietiks arī ar neizšķirtu, taču izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs preses konferencē jau atzīmēja, ka uzdevums būs cīnīties par uzvaru.