”Riga” FC rītvakar pulksten 19:30 Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēli pret ”Mettu/LU”, kas būs pēdējā pirms Latvijas valstsvienības cīņas pret Eiropas čempioni Portugāli.

Laika posmā no 22. aprīļa līdz 8. maijam ‘”Riga” FC izcīnīja piecas uzvaras pēc kārtas. Diemžēl pēc kāpuma ir sekojis kritums – komanda nav spējusi uzvarēt pēdējās četrās spēlēs, Virslīgas turnīrā spēlējot neizšķirti ar Jūrmalas ”Spartaku” un ”Ventspili”, bet zaudējums piedzīvots pret pašreizējo vicelīderi ”Liepāju”.

11. kārtas ietvaros rīdzinieku pretiniece būs bīstamā ”Metta/LU”. Andra Riherta trenētā komanda šosezon ne reizi vien ir pabojājusi dzīvi tā sauktajām favorītēm cīņā par medaļu iegūšanu. Arī ”Riga” FC 16. aprīlī bija milzīgas problēmas un tikai otrajā puslaikā izdevās izraut vienu punktu (2:2), lai gan nebijām tālu no sāpīga zaudējuma, jo studenti tovakar spēlēja patiešām labu futbolu.

10 spēlēs ”Riga” līdz šim iekrājusi 16 punktus un atrodas turnīra tabulas ceturtajā vietā, no līderes ”Spartaka” atpaliekot piecus punktus. ”Metta/LU” ar astoņiem punktiem ierindojas septītajā vietā astoņu komandu konkurencē, bet ar lielāku veiksmes palīdzību šobrīd, iespējams, būtu arī augstāk. Skaidrs, ka vēl ir tikai čempionāta pirmā puse un arī pirmā vieta nav tālu, taču jāsāk uzvarēt, un tas ”Riga” piektdienas vakarā ir ļoti svarīgi.

Jāpiemin, ka šī būs pēdējā spēle pirms vairāk nekā divu nedēļu pārtraukuma, kas būs saistīts ar izlašu pārtraukuma. Laukumā dosies dažādāko vecumu Latvijas izlases, tostarp nacionālā komanda ar trim ”Riga” FC futbolistiem sastāvā dosies cīņā pret Eiropas čempioni Portugāli ar Krištianu Ronaldu priekšgalā.

Rīt pulksten 19:30 spēles sākums Rīgā, Hanzas vidusskolā. Pasaules bērnu aizsardzības dienas ietvaros šodien apciemojām trīs bērnu namus un uzaicinājām enerģiskos jauniešus uz maču, tāpēc rīt ”Riga” FC būs skaļš atbalsts. Pievienojies arī tu! Tiekamies tribīnēs!