Kipras pilsētā Pafā startējusi FNL kausa izcīņa, un pirmajā spēlē ”Riga” FC, demonstrējot lielisku komandas spēli un cīņassparu, ar rezultātu 1:0 apspēlēja ”Krylya Sovetov”. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva pussargs Romāns Mickevičs.

FNL turnīrā ‘’Riga’’ FC ielozēta A grupā kopā ar Nacionālās līgas komandām ‘’Krylya Sovetov’’ un ‘’Fakel’’, kā arī pēc spēka Krievijas trešās līgas vienību ‘’Chaika’’. Jāpiemin, ka rīdzinieki turnīra pastāvēšanas vēsturē ir pirmā ne Krievijas komanda, kas saņēmusi ielūgumu piedalīties šajā spēcīgajā turnīrā. ‘’Krylya Sovetov’’ ir viena no Nacionālās līgas spēcīgākajām komandām.

Mača ievadā laukumā bija vērojama itin līdzīga spēle, bet 20. minūtē kļūdījāmies aizsardzībā, kā rezultātā pretiniekiem bija lielisks moments – par laimi, bumba atsitās pret vārtu pārliktni. Bumbas kontrolē neliels pārsvars bija pretiniekiem, bet mūsējie spēlēja ar lielu pašatdevi, kā rezultātā izdevās novērst vairākus potenciāli bīstamus momentus. Puslaika otrajā daļā vienā no epizodēm glāba Vladimirs Bajenko, savukārt citā momentā bumba atsitās pret vārtu stabu. Tādējādi pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Uzreiz otrā puslaika ievadā Goce Sedloskis veica piecas spēlētāju maiņas, un rīdzinieki bezbailīgi turpināja spēli. 59. minūtē arī laba saspēle – Darko Lemajičs centrā uzvarēja divcīņu, atspēlēja bumbu centra pussargam, tālāk sekoja piespēlem Romānam Mickevičam, kurš no asa leņķa trieca bumbu zem vārtu pārliktņa, bet pretiniekus glāba vārtsargs. Pēc tam sekoja stūra sitiens, un pēc centrējuma ar galvu pāri vārtiem sita Bajenko.

69. minūtē Kristers Čudars uzvarēja divcīņu, pēc tam Oļegs Laizāns ar lielisku piespēli izvirzīja vienatnē pret vārtsargu Romānu Mickeviču, un pussargs filigrāni raidīja bumbu zem vārtu pārliktņa! 1:0! Turpinājumā rīdzinieki vairāk spēlēja uz pretuzbrukumiem, kas brīžiem sanāca patiešām labi, taču pietrūka noslēdzošās piespēles, lai tiktu līdz sitiena pozīcijai. Noslēgumā bija neliels spiediens uz rīdzinieku vārtiem, Bajenko pat nopelnīja otro dzelteno kartīti, bet kopīgiem spēkiem ”Riga” FC spēja nosargāt 1:0 panākumu. Tāpat jāatzīmē, ka ”Krylya Sovetov” pret mums laukumā sūtīja labāko sastāvu, vienam no preses dienesta cilvēkiem atzīmējot – pret Rīgas klubu nav spēlēts, un esot bijusi liela vēlme uzvarēt.

13. februārī ‘’Riga’’ FC aizvadīs otro grupas spēli, kad pulksten 12:45 uzsāks cīņu pret ‘’Chaika’’ futbolistiem.