Vladislavs Gabovs. Foto: LFF

Sestdien Rīgā, atjaunotajā Daugavas stadionā, pirmo spēli 2018. gada Baltijas kausa izcīņas turnīrā aizvadīja Latvijas valstsvienība, kas ar minimālu 1:0 pieveica Igauniju. Visas 90 minūtes Latvijas sastāvā nospēlēja ”Riga” FC labās malas aizsargs Vladislavs Gabovs.

Latvijas nacionālajā izlasē no ”Riga” FC futbolistiem ir aizsargs Vladislavs Gabovs, kurš galvaspilsētas klubam pievienojās pavisam nesen pēc tam, kad sezona noslēdzās Kipras augstākajā līgā, kur Vladislavs pārstāvēja ”Paphos” FC komandu.

Jāpiemin, ka šogad Baltijas kausa izcīņa ir īpašu garšu, jo izlase aizvadīja pirmo spēli atjaunotajā Daugavas stadionā, debija pie valstsvienības stūres bija galvenajam trenerim Miksu Pātelainenam, kā arī šī bija pirmā cīņa Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatā esot Kasparam Gorkšam, kurš savu pēdējo sezonu profesionāla futbolista statusā aizvadīja tieši ”Riga” FC klubā.

Vairāk nekā 4000 tūkstošu skatītāju priekšā spēle aizritēja ar diezgan izteiktu Latvijas pārsvaru, un mūsējie pelnīti arī uzvarēja ar rezultātu 1:0. Vienīgos vārtus izlases labā guva Jānis Ikaunieks, kurš ar lielisku sitienu vārtu tālajā devītniekā izcēlās spēles 70. minūtē.

Gabovs aizvadīja visu spēli, stabili darbojoties laukuma labajā malā. Mača pirmajā puslaikā Vladislavs arī bieži pieslēdzās uzbrukumiem, un bija tas, kurš izpildīja vairākus labus centrējumus soda laukumā, taču no uzbrucējiem pietrūka noslēdzošā sitiena. Otrajā puslaikā Gabovs mazāk reizes bija redzams pretinieku soda laukuma tuvumā, taču savu pamatpienākumus pildīja stabili un pelnīti arī bija viens no tiem futbolistiem, kurš nomainīts netika.

Pirmdien Latvijas futbola izlase jau devusies uz Lietuvu, kur rīt pulksten 19:00 paredzēta spēle pret vietējo komandu. Cīņa risināsies Viļņas stadionā. Lai uzvarētu Baltijas kausā, Latvijai derēs arī neizšķirts.