Ar bumbu Ēriks Punculs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Svētdien Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionāta 17. kārtas spēli aizvadīja ”Riga” FC, kas sajuta vārtus garšu, sešas reizes pārspēja Jūrmalas ”Spartaka” otro komandu un izcīnīja graujošu uzvaru ar rezultātu 6:1.

Dienu iepriekš Slokas stadionā tikās abu klubu galvenās komandas, un šajā spēlē jūrmalnieki izcīnīja uzvaru ar 2:0, tādējādi mūsējie izkrituši ārpus labāko trijnieka. Dublieru spēle notika RTU mākslīgā seguma laukumā.

Ja iepriekš dublieru spēlēs ļoti reti tika piesaistīts kāds Virslīgas spēlētājs, tad šoreiz meistarkomandas galvenais treneris Slaviša Stojanovičs vēlējās, lai spēlētāji ar mazāku spēles laiku dodas laukumā dublieru čempionātā. Mihaila Koņeva trenētās komandas sastāvā šoreiz bija vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs, aizsargs Oļegs Timofejevs, pussargs Ivans Jeņins un priekšējās līnijas futbolisti Milans Vušurovičs un Ēriks Punculs.

Jau spēles 1. minūtē meistarību nodemonstrēja Punculs, un ”Riga” FC-2 izvirzījās vadībā ar 1:0. Interesanti, ka tie arī bija vienīgi vārti spēles pirmajā puslaikā, un krietni rezultatīvāks futbols izvērtās otrajā spēles daļā. 51. minūtē pirmos vārtus ”Riga” FC rindās guva Vušurovičs, kurš galvenās vienības sastāvā pagaidām vēl nedemonstrē to sniegumu, ko gaidām no viņa un uz ko Milans ir spējīgs.

Ņikita Bērenfelds 60. minūtē vienus vārtus atguva, bet nākamajās 17 minūtēs vēl pa vārtiem guva Punculs un Vušurovičs, tādā veidā izšķirot spēles likteni. Izskaņā vēl pa vārtiem guva Danils Maligins un Viktors Čebotarjovs, kā rezultātā ”Riga” FC-2 svinēja graujošu panākumu ar 6:2.

Pēc šī panākuma rīdzinieki ar 16 punktiem ierindojas piektajā vietā turnīra tabulā, bet trešā pozīcija vairs ir tikai trīs punktu attālumā. Nākamo spēli komanda aizvadīs 14. augustā pulksten 19:00 Hanzas vidusskolas laukumā pret ”Metta/LU”-2.

Dublieru čempionāts, 6. augusts

Riga FC-2 – Spartaks-2 6:1 (1:0)

Vārti: Punculs 1′ 65′ Vušurovičs 51′ 77′ Maligins 89′ Čebotarjovs 90+2′ – Bērenfelds 60′

Riga FC-2: Kudrjavcevs, Timofejevs, Pļāvējs, Bogurdovičs (Udovičenko 46′), Pelcis (Petuhovs 57′), Jeņins, Titovs (Čebotarjovs 57′), Čerņikovs (Maligins 60′), Čudars (A.Levaševs 67′), Punculs, Vušurovičs