Dublieru galvenais treneris Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas klubu dublieru čempionātā smagāko zaudējumu 2017. gada sezonā piedzīvoja “Riga” FC otrā komanda, kas ar 0:7 piekāpās ”Liepāja/Mogo”-2. 22. maijā pie ”Riga” dublieriem viesos ventspilnieki.

Vakar RTU stadionā tikās abu klubu meistarkomandas, Virslīgas čempionātā ar 2:0 panākumu izcīnot liepājniekiem, tādā veidā revanšējoties par zaudējumu pirmajā savstarpējā spēlē (0:1) Liepājā.

Uz Liepāju šorīt devās izteikta dublieru komanda, bez papildinājumiem no galvenās vienības. Pat vārtos nebija rīdzinieku Virslīgas sastāva otrais numurs Roberts Ozols. Atzīmēt vienīgi varētu Kristeru Čudaru, kurš gandrīz visu starpsezonu aizvadīja ar galveno komandu.

Liepājas sastāvā savukārt bija tādi vīri kā gruzīns Vako Bačiašvili, horvāts Dario Tomičs, Mauritānijas futbolists Alasane Diops, pussargs Mārtiņš Ķigurs un uzbrucējs Marks Kurtišs. Skaidrs, ka tas liepājniekiem deva izteiktu favorītu statusu, un mūsu gados jauno futbolistu galvenais uzdevums bija cīņa un pēc iespējas labāka disciplīna.

Diemžēl otrā apļa pirmajā spēlē neizdevās noturēt liepājniekus, kuri pēc pirmā puslaika jau bija vadībā ar 3:0, bet otrajās 45 minūtēs rīdzinieku vārtos sasita vēl četras bumbas – 0:7. Tāpat jāpiemin, ka uz Liepāju mūsu komanda devās 16 spēlētāju sastāvā, un iespēju treneris sniedza katram no futbolistiem.

Astoņās spēlē rīdzinieki iekrājuši astoņus punktus, tādējādi pagaidām atrodoties turnīra tabulas sestajā pozīcijā. 22. maijā ”Riga” FC-2 savā laukumā spēlēs pret ”Ventspils-2”. Rīgas 49. vidusskolas laukumā spēle sāksies pulksten 14:00.