Šodien RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā ”Riga” FC galvaspilsētas derbija ietvaros ar 1:2 piekāpās RFS futbolistiem, lai gan vēl pēc spēles pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0. Vienīgos vārtus mūsējo labā guva uzbrucējs Darko Lemajičs.

Futbola Virslīgas 1. Kārtā ‘’Riga’’ FC ar 0:1 piekāpās ‘’Liepāja/Mogo’’ futbolistiem, savukārt RFS ar 3:1 pieveica citu Rīgas komandu ‘’Metta/LU’’. Pagājušajā sezonā komandu četrās tikšanās reizē divas uzvaras izcīnīja ‘’Riga’’ FC, reizi komandas spēlēja neizšķirti, bet vienreiz pie panākuma tika RFS komanda. Šajā dienā varējām priecāties par pārpildītām tribīnēm un fantastiskiem laikapstākļiem.

Mača ievadā bumbas kontroli ieguva RFS futbolisti, kuri diezgan bieži arī spēja pietuvoties mājinieku soda laukumam. Pie Germana Māliņa vārtiem bija arī daži bīstami momenti, taču kopīgiem spēkiem ar visām situācijām tikām galā. 31. minūtē atklājām spēles rezultātu – labajā malā lieliski pacīnījās Armands Pētersons, kurš mūsējiem izkaroja stūra sitienu, kuru izpildīja Romāns Mickevičs, un ar galvu vārtu stūrī bumbu raidīja Darko Lemajičs – 1:0. Puslaika beigu daļa aizritēja ar ‘’Riga’’ FC pārsvaru, taču rezultāts uz tablo vairs nemainījās.

Otrā puslaika sākumā RFS metās uz priekšu, un 51. minūtē pretinieku sitienu bloķēja Mario Maslačs, tiesnesis ilgi domāja un pēc tam norādīja, ka jāizpilda 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Maksims Marusičs (1:1).  Turpinājumā neliels pārsvars bija RFS futbolistiem, un 69. minūtē pretiniekiem padevās laba saspēle, un noslēgumā sekoja centrējuma no kreisās malas un pie tāla stūra bumbu ar galvu vārtos sita Roberts Savaļnieks – 1:2.

Pēc šāda pavērsiena visu uzsvaru likām uz spēli uzbrukumā, un centra aizsarga Mario Maslača vietā laukumā devās priekšējās līnijas spēlētājs Gaels Etoks. Labajā malā vairākas labas darbības padevās Džordžam Deivīsam, taču joprojām nebija noslēdzošā sitiena. Tuvojoties spēles beigām, no labas pozīcijas pāri vārtiem sita Etoks. Mājiniekiem piederēja milzīgs teritoriālais pārsvars, un jau otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu uz RFS vārtiem, taču Bogdana Vaščuka sitienu atvairīja Kaspars Ikstens – zaudējums ar 1:2.

13. aprīlī Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā, pulksten 19:00 uzsāksim spēli pret ”Metta/LU” futbolistiem.