Ņikita Juhņevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīgas Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā šovakar Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionāta ceturto spēli aizvadīja “Riga” FC – 2, kas nespēja noturēt minimālu pārsvaru un spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Metta/LU” dublieriem.

Dublieru čempionāta ievadā Mihaila Koņeva un Sergeja Kožana trenētā komanda bija spēlējusi tāpat kā galvenā vienība Virslīgā, proti, trīs spēlēs bija pa uzvarai, neizšķirtam un zaudējumam. Vakar galveno komandu cīņā “Riga” un “Metta/LU” izspēlēja rezultatīvu 2:2 neizšķirtu, lai gan pēc pirmā puslaika bijām iedzinējos ar 0:2.

No Virslīgas sastāva dublieriem palīgā šoreiz devās Viktors Litvinskis, Ņikita Juhņevičs, Vitālijs Smirnovs un Daniils Turkovs, bet vietu vārtos ierasti ieņēma Roberts Ozols, tādējādi atkal saglabājām gan pieredzes, gan jaunības apvienojumu dublieru sastāvā. Viktora Čebotarjova vārti pirmajā puslaikā sniedza mūsējiem 1:0 pārsvaru, taču 67. minūtē pretinieku japānis Takumi Mijazaki izlīdzināja rezultātu šajā spēlē (1:1), tādējādi arī dublieru cīņā katram klubam pa vienam punktam.

Pēc mača par cīņu pastāstīja viens no komandas treneriem S.Kožans: “Laba, tāda cīņas spēle. Varējām gan uzvarēt, gan zaudēt. Tā sanāca, ka loģisks, godīgs rezultāts. Mača sākumā guvām vārtus pēc labas kombinācijas laukuma malā. Titovs un Litvinskis labi izspēlēja malā, Viktors centrēja soda laukumā, un ar galvu precīzi sita Čebotarjovs. Ielaidām otrā puslaika vidusdaļā vārtus, no kuriem arī varējām izvairīties. Savā laukuma pusē zaudējām bumbu. Kopumā spēle bija laba. Uzskatu, ka noderīga visiem. Paldies puišiem no pirmās komandas, ka palīdzēja.”

Tādējādi četrās spēlēs puiši iekrājuši piecus punktus, kas šajā brīdī turnīra tabulā pat ļauj atrasties trešajā vietā. Ar desmit punktiem līderes ir Liepājas un RFS otrās komandas. 23. aprīlī dublieriem nākamā spēle – pulksten 13:00 Rīgas 49. vidusskolā pret RFS-2.