Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Ventspils 2. pamatskolas mākslīgā seguma laukumā šovakar Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā ”Riga” FC-2 nespēja gūt vārtus un ar rezultātu 0:2 piekāpās ”Ventspilij-2”, tādējādi attālinoties no labāko trijnieka.

Vakar Virslīgas komandu spēlē ”Riga” otrā puslaika sākumdaļā pēc Oļega Laizāna rupjas spēles palika mazākumā, turpinājumā ielaižot divus bezatbildes vārtus un piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 0:2.

Lai gan galvenajā komandā ir liela konkurence un ne visi spēlētāji var tikt pie spēles laika, šodien dublieri iztika bez palīdzības no Virslīgas komandas.

Ventspils komandas rindas no pieredzes bagātākiem spēlētājiem laukumā devās Kaspars Svārups un Vladimirs Mukins, bet kopumā arī spēlēja gados jauni puiši. Šajā sezonā Rīgas un Ventspils dublieru komandas pirmajā savstarpējā spēlē cīnījās neizšķirti 2:2, bet otrajā cīņā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2.

Diemžēl šodien dublieriem neizdevās jau pats spēles sākums, un jau piektajā minūtē izcēlās itin daudz spēles Virslīgā aizvadījušais Svārups. Ilgāku laiku rezultāts nemainījās, bet arī otrā puslaika sākumdaļa tika izgāzta – 49. minūtē precīzs sitiens Raenam Tālbergam (0:2). Atlikušajā spēles daļā gūtu vārtu vairs nebija, un no Ventspils mūsu dublieri atgriezušies bez punktiem.

Turnīra tabulā šobrīd ”Riga” FC-2 ar 13 punktiem 14 spēlēs ierindojas sestajā vietā septiņu komandu konkurencē. 6. augustā Rīgā, RTU stadionā mūsējie spēlēs ar Jūrmalas ”Spartaka” otro komandu.