Vladimirs Volčeks. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums galveno treneru Vladimira Volčeka un Andra Riherta komentārus pēc Latvijas futbola Virslīgas 4. kārtas spēles, kurā ”Riga” FC atspēlēja divu vārtu deficītu un cīnījās neizšķirti 2:2 ar ”Metta/LU”.

“Riga” FC galvenais treneris Vladimirs Volčeks: ”Domāju, ka spēles sākums mums neizdevās. Ielaidām divus vārtus principā pirmajās 15 minūtes. Tas salauza visus mūsu plānus attiecībā uz šo spēli. Labi, ka otrajā puslaikā atradām spēkus un izlīdzinājām rezultātu. Noskaņojums bija labs, komandu bijām gatavojuši. Visi saprata, ka šodien ir nepieciešama uzvara.

Kaut kas nenostrādāja. Varbūt tieši otrādi – futbolisti bija pārāk satraukušies un nenospēlēja savā līmenī. Tas maiņas, ko izdarījām pārtraukumā, izrādījās, ka deva vēlamo rezultātu, un mēs vismaz spējām izglābt šo spēli.” Tāpat treneris atzīmēja, ka tuvu, lai atgrieztos laukumā pēc savainojumiem ir Kaspars Gorkšs, Boriss Bogdaškins un Ēriks Punculs. Vitālijam Fedotovam vēl jāsakārto visi nepieciešamie dokumenti, bet Artūram Zjuzinam diemžēl būs jāizlaiž ilgāks laiks.

“Metta/LU” galvenais treneris Andris Riherts: “Šodien bija lielisks laiks Rīgā – saulains, skaidrs, ka nedaudz drēgns, bet tik un tā patīkams, lai ģimene pavadītu laiku. Ceru, ka tas bija labi pavadīts laiks. Esmu priecīgs par spēles pirmo puslaiku, manuprāt, komanda dominēja un pelnīti bija vadībā ar 2:0, varēja būt arī vairāk. Diemžēl kaut kur pietrūka aukstasinības, varbūt kādā brīdī nenoticējām sev.

Zinājām, ka otrajā puslaikā būs grūti, laidām laukumā Gati Kalniņu, kuram ir pieredze un zina, kā rīkoties šādās situācijās. Iespējams, būtiskais moments bija, kad Indrāns sita zem pārliktņa un, man liekas, bumba tomēr bija iekšā. Cik daudz, grūti pateikt. Ja tur būtu 3:1, tad noteikti spēli neatdotu. Šobrīd neesam apmierināti ar vienu punktu, esam apmierināti ar gūtajiem vārtiem. Kārtējo spēli gūstam vārtus un izveidojas daudz labus momentus, kas ir ļoti labi. Diemžēl tā pieredze nedaudz pietrūkst, lai līdz galam loģiski novestu spēli.”

Nākamo spēli Latvijas futbola Virslīgas čempionātā ”Riga” aizvadīs 22. aprīlī, kad Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā pulksten 18:00 startēs Rīgas derbijs pret RFS.